Villa til salg i Mijas Golf tæt på lufthavnen. Bolig til salg i Spanien på Costa del Sol, Costa Blanca eller Mallorca for at have egen bolig som permanent hjem eller feriebolig i Spanien. CASA:UNA Bolig Spanien har boliger til salg i Mijas Golf. Nødsalgsboliger i Mijas Golf, tvangssalg i Mijas Golf.
Arkitekttegnet villa med en skøn udsigt til Mijas golf og Middelhavet.
En lys og yderst indbydende bolig, hvor der er tænkt over rum fordelingen og udnyttelsen af boligen.
Stor stue med pejs der har direkte adgang til overdækket terrasse. Dejligt moderne åbent køkken med alle elektriske artikler og en lille bar til 2 personer.
Den øverste etage har 3 store soveværelser, alle med indbyggede skabe, og udgang til terrasse med en unik udsigt. Forældre soveværelset har eget badeværelse.
Underetagen har i dag 2 soveværelser og et stort opholdsrum/playroom, som kan omdannes til yderligere 2 værelser, hvis dette ønskes.
Pool området og haven er vel placeret og da huset ligger for enden af en blind vej er der meget privatliv.
Afstande
Golf
0 km
Strand
4 km
Butikker
3 km
Lufthavn
27 km
Skole
4 km
Faciliteter
Vaskerum
Panoramaudsigt
Have
Udsigt til golf
Kælder
Vanddepot
Terrasse
Delvist møbleret
Fastnet telefon
Havudsigt
Sikkerhedsbarer
Balkon
Bjergudsigt
Pejs
Flot stand
Air Condition
Hovedsoveværelse med en-suite badeværelse
Stort soveværelse
Overdækket terrasse
Automatisk vandingsanlæg
Nem have
Aflåst bebyggelse
Termoglas
Fuldt køkken
Bolig i tre plan
Direkte udgang fra stuen til terrassen
Marmorgulve
Kæledyr tilladt
Pool
Præsentabel
Privat beliggenhed
Privat parkering
Beliggende i roligt område
Sydvendt
Gå-afstand til restauranter
Oplysninger om ejendommen er kun til information og kan ikke betragtes som juridisk bindende.