Rækkehus til salg i Benajarafe tæt på lufthavnen. Bolig til salg i Spanien på Costa del Sol, Costa Blanca eller Mallorca for at have egen bolig som permanent hjem eller feriebolig i Spanien. CASA:UNA Bolig Spanien har boliger til salg i Benajarafe. Nødsalgsboliger i Benajarafe, tvangssalg i Benajarafe.
Ende-rækkehus med flot havudsigt kun 10 min gang fra stranden. Huset er beliggende i rolig urbanisation med to fælles pools.
Første sal har stue med direkte udgang til terrasse med flot havudsigt. Der er et stort køkken med åbning ind til stuen. Entre og hoveddør er praktisk lige udenfor køkkenet.
Stueetagen har tre værelser og badeværelse. De to værelser har flot havudsigt.
Der er stor tagterrasse med fantastisk havudsigt.
Kælderen er indrettet som selvstændig lejlighed med egen indgang. Den består af stue med flot udsigt, åbent køkken, soveværelse og badeværelse.
Der er stort udlejningspotentiale pga. afstanden til stranden samt mulighed for at udleje huset som to forskellige lejemål.
Afstande
Golf
4 km
Strand
1 km
Butikker
2 km
Lufthavn
25 km
Skole
4 km
Faciliteter
Terrasse
Havudsigt
Solarium
Bjergudsigt
Fastnet telefon
Vaskerum
Patio
Have
Sikkerhedsbarer
Termoglas
Pool
Oplysninger om ejendommen er kun til information og kan ikke betragtes som juridisk bindende.